Datum

Een uniek, dagvullend event rond endometriose en adenomyose, 2 onzichtbare ziektes, georganiseerd door Behind Endo (Stories) vzw, in samenwerking met Solidaris & Gedeon Richter!
We brengen op een warme, verbindende manier informatie, ervaringskennis, kunst en ontmoeting samen op een prachtige locatie: Sig vzw.

Met lezingen door experts, een kunstexpo door patiënten, een infomarkt met relevante stakeholders, een netwerkreceptie als afsluiter en veel steungenotencontact.

We willen vrouwen met endometriose en adenomyose (1à2 op 10!) erkenning, hoop en handvaten geven. Tegelijk stimuleren we kennisdeling, netwerking en samenwerking tussen patiënten, zorgprofessionals en beleidsactoren. Het event is dan ook toegankelijk voor iedereen: patiënten, familie, artsen, therapeuten, beleidsmakers, studenten en geëngageerde burgers.

 

Programma

Ontdek hier het programma.

 

Deelnameprijs
  • Sociaal tarief = €45
  • Standaard tarief = €75 (Ben je lid bij BES vzw? Dan ontvang je €5 korting via kortingscode voor dit tarief!)
  • Zorgverleners/beleidstarief: €125

 

Locatie

Sig vzw, Pachthofstraat 1, 9308 Gijzegem (Aalst)

 

Informatie en inschrijven

behindendo.be